
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF30
- Бар
- Коды:198016
371 356 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF30 мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,24 кВТ
- Өнімділік: 16 дана/цикл
- Мұздың өлшемі: 28х40 мм
- Қаптамадағы габариттері: 470х600х750 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 7 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 30 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 398 мм |
- Бағасы: 371 356 ₸


