
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMC60M
- Бар
- Коды:293691
533 049 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMC60M мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында текше мұз жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Бір циклдегі өнімділік: 55 дана.
- Текшенің өлшемі: 22х22х22 мм
- Қаптамадағы габариттері: 640х525х915 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 30 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.32 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 60 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 533 049 ₸


