
Hurakan HKN-GB30 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:197973
620 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB30 мұз жасағышы түйіршіктелген мұз өндіруге арналған, ол жаңа піскен балық пен етті ұзақ уақыт салқындату, шампан мен шараптарды ұсыну, қонақүйлерде, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамдарды безендіру үшін кеңінен қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,28 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 660х400х530 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.26 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 5 келі |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 30 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 620 052 ₸


