
Hurakan HKN-GB60 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:258930
807 465 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB60 мұз машинасы түйіршіктелген мұз жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 460х620х880 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 42.8 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 25 келі |
| Биіктігі | 845 мм |
| Тереңдігі | 543 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.42 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 60 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 807 465 ₸



