
Hurakan HKN-GB35 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:297272
655 497 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB35 мұз жасағышы түйіршіктелген мұз өндіруге арналған, ол жаңа піскен балық пен етті ұзақ уақыт салқындату, шампан мен шараптарды ұсыну, қонақүйлерде, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамдарды безендіру үшін кеңінен қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,28 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 410х430х680 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 35 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 378 мм |
- Бағасы: 655 497 ₸


