
Hurakan HKN-IMF12B мұз машинасы (саусақтар)
- Бар
- Коды:332822
91 291 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF12B мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель мөлдір қақпағы бар мұз жәшігімен және тасымалдауға арналған тұтқамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 255х305х315 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.65 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.9 кг |
| Биіктігі | 288 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.09 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 224 мм |
- Бағасы: 91 291 ₸


