
Hurakan HKN-MAR300 мұз машинасы (ТАРАЗЫ)
- Бар
- Коды:131982
2 946 156 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MAR300 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты мұз жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Мұздың үлкен жылу сыйымдылығы балғындықты сақтауға және температураны ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213781 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 145 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 150 келі |
| Биіктігі | 1480 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 2 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 300 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 764 мм |
- Бағасы: 2 946 156 ₸


