Hurakan HKN-IMC45 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:359928
342 253 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
БарHurakan HKN-IMC45 мұз жасағыш
342 253 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMC45 мұз жасағышы пішіні шоколад батончигіне ұқсайтын пластинаға біріктірілген текше мұз шығаруға арналған, пластина бункерге түсіп, текшелерге бөлінеді, ол қонақүйлерде және қоғамдық тамақтандыру орындарында сусындарды ұзақ уақыт салқындату үшін кеңінен қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Хладагент R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Бір циклдегі өнімділік: 45 дана/15 мин*
- Мұз текшесінің өлшемі: 22х22х22 мм
- Қуаты: 0,3 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 500х400х800 мм
*судың температурасы 25°C болғанда
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 15 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 45 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 342 253 ₸


