
Hurakan HKN-IMB4 мұз жасағыш (шар)
- Бар
- Коды:332820
454 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMB4 мұз жасағышы сфералық мұз жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель алынбалы мұз жәшігімен жабдықталған. Корпус саусақ іздері мен дақтары қалмайтын материалдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ультракүлгін стерилизациялау функциясы
- Оңай тазалау
- Есік 90 градус бұрышпен ашылады, бұл ішін тазалауды жеңілдетеді
- Хладагент R600a
- Конденсатты жинауға арналған ыдыс
Қосымша сипаттамалар:
- Шардың диаметрі: 53 мм
- Өнімділік: 2 шар/сағ
- Бункердің сыйымдылығы: 8 шар
- Суға арналған бактың көлемі: 1 л
- Қаптамадағы габариттері: 530х328х520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.64 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 268 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.1 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 3,8 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | шар тәрізді мұз |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 454 647 ₸











