
Hurakan HKN-IMG100 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:136409
1 051 134 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMG100 мұз машинасы (ГУРМЕ) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гурме мұзын жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 58 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 35 келі |
| Биіктігі | 893 мм |
| Тереңдігі | 612 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 1.1 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 100 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | гурме мұз |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 1 051 134 ₸


