
Hurakan HKN-IMF120 мұз машинасы (саусақтар)
- Бар
- Коды:291318
1 123 289 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF120 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 50 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.45 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 120 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 1 123 289 ₸


