
Hurakan HKN-MAR150 мұз машинасы (ТАРАЗЫ)
- Бар
- Коды:131984
2 013 343 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MAR150 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты мұз жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Мұздың үлкен жылу сыйымдылығы балғындықты сақтауға және температураны ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 213779 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 30 келі |
| Биіктігі | 1140 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.65 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 150 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 2 013 343 ₸


