
Hurakan HKN-MAR500 мұз машинасы (ТАРАЗЫ)
- Бар
- Коды:267581
3 855 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MAR500 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қабыршақты мұз жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен, Embraco компрессорымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Мұздың үлкен жылу сыйымдылығы балғындықты сақтауға және температураны ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
Жеткізу көлеміне мұзға арналған күрек кіреді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Мұздың мөлшері: 1,5-тен 2,2 мм-ге дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 170 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 195 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 300 келі |
| Биіктігі | 1625 мм |
| Тереңдігі | 1080 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 2.4 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 500 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 3 855 318 ₸


