
Hurakan HKN-GB150 мұз машинасы (түйіршіктер)
- Бар
- Коды:332823
1 468 588 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB150 мұз машинасы барларда, кафелерде, мейрамханаларда, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сусындарды салқындатуға және алкогольдік коктейльдер мен фраппаларды дайындауға жарамды түйіршіктелген мұз жасау үшін қолданылады. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Тиімді жылу алмасу үшін мұздың идеалды температурасы 0,5 °С
- Мұз қиыршықтарының тегіс емес беттеріне және оның ұсақталуына байланысты түйіршіктердің салқындату қабілетінің жоғарылауы
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 695х640х1005 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 50 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.68 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 150 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 1 468 588 ₸


