
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF8M
- Бар
- Коды:268846
93 702 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF8M мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ауамен салқындату
- Түсі: күміс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.7 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.5 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 294 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 8 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 222 мм |
- Бағасы: 93 702 ₸


