
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF10M
- Бар
- Коды:200437
117 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB50 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус күміс түсті ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 300x285x335 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.2 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.5 кг |
| Биіктігі | 292 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.1 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 10 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 241 мм |
- Бағасы: 117 228 ₸


