
Hurakan HKN-MAR200 мұз машинасы (ТАРАЗЫ)
- Бар
- Коды:131983
2 772 692 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-MAR200 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қабыршақты мұз жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Мұздың үлкен жылу сыйымдылығы балғындықты сақтауға және температураны ұзақ уақыт сақтауға мүмкіндік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 120 келі |
| Биіктігі | 1280 мм |
| Тереңдігі | 780 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 1.2 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 200 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 764 мм |
- Бағасы: 2 772 692 ₸


