
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF15M
- Бар
- Коды:198029
142 353 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF15M мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Корпус ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,14 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 420х330х380 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.5 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 1 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 15 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 142 353 ₸


