
Hurakan HKN-IMC130M мұз машинасы (текшелер)
- Бар
- Коды:332821
914 087 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMC130M мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында табақтарда текше мұз жасау үшін қолданылады. Пластиналардағы мұз бункерлерге түсіп, текшелерге бөлінеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Текшенің өлшемі: 22х22х22 мм
- Қаптамадағы габариттері: 695х640х1105 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 54 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 60 келі |
| Биіктігі | 1005 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.52 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 130 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 680 мм |
- Бағасы: 914 087 ₸


