
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF18M
- Бар
- Коды:198027
146 167 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF18M мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Корпус ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,14 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 405х345х375 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 1 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 18 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 146 167 ₸


