
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF18
- Бар
- Коды:46366
161 189 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF18 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және мұз өлшемін реттеумен жабдықталған. Корпус пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Бір циклдегі өнімділік: 12 / 10 дана/мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.4 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 1.5 кг |
| Биіктігі | 410 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 18 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 161 189 ₸


