
Hurakan HKN-GB50 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:45429
675 255 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB50 мұз машинасы түйіршіктелген мұз жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140651 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.4 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 710 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.28 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 50 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 540 мм |
- Бағасы: 675 255 ₸


