
Hurakan HKN-GB85 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:81003
897 047 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GB85 мұз машинасы түйіршіктелген мұз жасау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 590х470х875 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 156154 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 25 келі |
| Биіктігі | 825 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.42 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 85 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 897 047 ₸


