
GN-1/3 себеттері бар Abat ЭВК-90/2П электр пеші
- Бар
- Коды:48561
1 329 203 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GN-1/3 себеттері бар Abat ЭВК-90/2П электр пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыр көкөністерінің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 6xGN-1/3
- Су көлемі:
- Қайнату: 25 л
- Қайнау температурасы: 35 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 4х6 кг
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 15 кВТ
- ТЭН-дер саны: 4
Баламалы жабдық: GN-1/6 себеттері бар Abat EVK-90/2P
Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 12xGN-1/6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001753 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Суды төгуге арналған кранкөлемі | 800 мм |
| Жалпы көлем | 70 л |
| Ваннаның көлемі | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 304х508х270 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/3 |
| Орнату түрі | Едендік |
- Бағасы: 1 329 203 ₸



