
Электр пеші Abat ЭВК-40/1Н 3хGN 1/3
- Бар
- Коды:24932
699 543 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭВК-40/1Н электр пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыр көкөністерінің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 3x GN 1/3
- Су көлемі:
- Қайнату: 25 л
- Қайнау температурасы: 35 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 3х4 кг
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 7,5 кВТ
- ТЭН-дер саны: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000818 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Суды төгуге арналған кранкөлемі | 400 мм |
| Жалпы көлем | 35 л |
| Ваннаның көлемі | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 304х508х270 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/3 |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
- Бағасы: 699 543 ₸




