
GN-1/3 себеттері бар Abat ЭВК-80/2Н электр пеші
- Бар
- Коды:24934
1 287 291 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GN-1/3 себеттері бар Abat ЭВК-80/2Н электр пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыр көкөністерінің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі:
- Қайнату: 25 л
- Қайнау температурасы: 35 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 24 кг (6х4 кг)
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 15 кВТ
- ТЭН-дер саны: 4
Баламалы жабдық: ЕВК-80/2Н себеттерімен GN-1/6
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 12xGN-1/6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001738 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Суды төгуге арналған кранкөлемі | 800 мм |
| Жалпы көлем | 70 л |
| Ваннаның көлемі | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 304х508х270 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/3, GN 1/6 |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
- Бағасы: 1 287 291 ₸


