
Газоварка Abat ГВК-40/1Н
- Бар
- Коды:84331
664 865 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газоварка Abat ГВК-40/1Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыржемістердің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Судың температурасын бірқалыпты реттеу
- Ыңғайлы тұтқалар
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 1
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 2х GN 1/2
- Су көлемі:
- Қайнату: 14 л
- Қайнау температурасы: 19 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 2х4,5 кг
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,91 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,678 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 620 мм |
| Ені | 401 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210000802002 / 21000802002 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 3.3-тен 8.6 кВТ-қа дейін |
| Қосылу | газ |
| Ваннаның өлшемдері | 310х510х170 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/2 |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
- Бағасы: 664 865 ₸


