
Газоварка Abat ГВК-90/2П
- Бар
- Коды:112055
1 371 276 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ГВК-90/2П газ пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыр көкөністерінің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, су төгетін клапанмен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптамасы, бүйірлік панельдері және тұғыры қалыңдығы 1 мм AISI 304 баспайтын болаттан, артқы қаптамасы қалыңдығы 1 мм боялған мырышталған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған алынбалы саптама кіреді.
Ерекшеліктері:
- Судың температурасын бірқалыпты реттеу
- Ыңғайлы тұтқалар
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 2
- Су көлемі:
- Қайнату: 2х14 л
- Қайнату: 2х19 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 4х4,5 кг
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1820 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,356 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080203221001306112 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 82 келі |
| Биіктігі | 1088 мм |
| Тереңдігі | 899 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 4 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 17.2 кВТ |
| Қосылу | газ |
| Ваннаның өлшемдері | 310х510х170 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/2 |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 371 276 ₸






