
Abat ЭВК-80/2Н электр пеші GN 1/6 себеттерімен
- Бар
- Коды:130580
1 382 368 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GN 1/6 себеттері бар Abat ЭВК-80 / 2Н электр пеші үлестірілген тағамдарды, макарон өнімдерін, формадағы картопты, жұмыртқаны, тұшпараны, тұшпараны, күріш пен қарақұмықты пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі:
- Қайнату: 25 л
- Қайнау температурасы: 35 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 24 кг (2х12 кг)
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 15 кВТ
- ТЭН-дер саны: 4
Баламалы жабдық: ЕВК-80/2Н себеттерімен GN-1/3
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 6xGN-1/3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001872 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Биіктігі | 470 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 12 |
| Суды төгуге арналған кранкөлемі | 800 мм |
| Жалпы көлем | 70 л |
| Ваннаның көлемі | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 304х508х270 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/6, GN 1/3 |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
- Бағасы: 1 382 368 ₸


