
Электр пеші Abat ЭВК-40/1Н 6хGN 1/6
- Бар
- Коды:130815
807 597 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЭВК-40/1Н электр пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында макарон өнімдерінің, тұшпаралардың, тұшпаралардың, көкөністердің, тамыр көкөністерінің және жұмыртқалардың барлық түрлерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Су көлемі:
- Қайнату: 25 л
- Қайнау температурасы: 35 л
- Өнімнің максималды мөлшері: 12 кг
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- ТЭН-дер саны: 2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001871 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 473 мм |
| Тереңдігі | 748 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 7.5 кВТ |
| 700-жолЖалпы көлем | 35 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 304х508х270 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/6, GN 1/3 |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 807 597 ₸




