
Тұғыры бар Emperoempo EMP.PLS.9ME010 электрлі макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:333238
1 238 313 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.9ME010 электрлі макарон пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында макарон өнімдерін, сондай-ақ тұшпара, күріш, көкөніс және басқа да өнімдерді жылдам және сапалы дайындау үшін қолданылады. Модель көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Құрылғының себеттері, корпустары және тұғырлары жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жинақтау:
- термиялық оқшауланған тұтқалары бар 6 торлы себет
- Аспапты еденге орналастыруға және құрал-саймандарды сақтауға арналған топсалы есігі бар шкаф құрылымы бар EMP.PLS.9TS010 тұғыры
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны реттеу
- Сақтандырғыш термостат
- Жарықдиодты қыздыру индикаторы
- Толып кететін дренаж жүйесі
- Су төгетін клапан
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Температураны реттеу диапазоны: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Сақтандырғыш термостатының іске қосылу температурасы: 126 °С
- Кірістегі су қысымының диапазоны: 1,5-тен 5 барға дейін
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
- Суды қосуға арналған фитингтің жіп диаметрі: 1/2"
- Желдеткіш тордың тереңдігі: 70 мм
- Аспаптың тұғырсыз биіктігі: 300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.9ME010 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Желі 900 кранды ағызу үшін Су өткізу қабілеті | 12 кВТ |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Су құбырына қосу | жиынтықта |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Орнату түрі | едендік, үстелдік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 1 238 313 ₸


