
KAYMAN ЭВК-90-GN1/3 электр пеші
- Бар
- Коды:356466
982 917 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ЭВК-90-GN1/3 электроваркасы макарон, жұмыртқа, картоп, тұшпара, тұшпара пісіруге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қайнаған суға арналған. Модель ас үй жабдықтарын сақтауға арналған сөресі бар дайын стендпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 6 GNP 1/3-200 гастрохем және 6 GDH 1/3 қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- 4 айналмалы ауыстырып қосқыш
- 4 апаттық термостат
- Араластырғыш
- Әрбір қайнату ваннасында бөлек реттелетін 2 ҚЫЗДЫРУ элементі бар
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
- Суды жинауға және төгуге арналған шүмектер
- Модульдік конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімнің максималды жүктемесі: 24 кг
- Су көлемі:
- Қайнату: 2х25 л
- Қайнау температурасы: 2х35 л
- Қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Себеттер | жиынтықта |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 15 кВТ |
| Жалпы көлем | 50 л |
| Ваннаның көлемі | 25 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Ваннаның өлшемдері | 543х318х256 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/3 |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 982 917 ₸


