
VIATTO VPC-4 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:110374
107 125 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VPC-4 макарон пісіргіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, макарон өнімдерінің барлық түрлерін, жарма гарнирлерін, тұшпара мен тұшпараларды, жұмыртқаларды, теңіз өнімдерін және т.б. пісіру үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 себет кіреді. Құрылғы ашасыз жеткізіледі.
Ерекшеліктері:
- Қолмен су құю
- 2 ағызу шүмегі
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 200 °С-қа дейін
- Себеттің өлшемі: 100х100х140 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Ванналар саны | 2 |
| Сыйымдылықтар саны | 4 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 4 кВТ |
| Жалпы көлем | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Себет түрі | 100х100 мм |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 107 125 ₸


