
VIATTO VA-PC4 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:253519
132 886 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-PC4 макарон пісіргіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, макарон өнімдерінің барлық түрлерін, жарма гарнирлерін, тұшпара мен тұшпараларды, жұмыртқаларды және басқа да өнімдерді қайнату үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 425 мм |
| Тереңдігі | 465 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 4 |
| Себеттер | жиынтықта |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 3 кВТ |
| Ваннаның көлемі | 21 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Себет түрі | GN 1/6 |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 132 886 ₸





