
VIATTO VA-NC2 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:207597
85 191 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-NC2 макарон пісіргіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, макарон өнімдерінің барлық түрлерін, жарма гарнирлерін, тұшпара мен тұшпараларды, жұмыртқаларды және басқа да өнімдерді қайнату үшін қолданылады. Модель термостатпен және суды төгуге арналған шүмекпен жабдықталған, шағын тамақтандыру орындары үшін жарамды. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 310х500х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.26 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.35 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 2 кВТ |
| Жалпы көлем | 6.8 л |
| Ваннаның көлемі | 6.8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Себет түрі | GN 1/3, GN 1/6 |
| Ені | 253 мм |
- Бағасы: 85 191 ₸


