
VIATTO VA-NC6 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:207604
159 834 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-NC6 макарон пісіргіші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында көкөністерді, макарон өнімдерінің барлық түрлерін, жарма гарнирлерін, тұшпара мен тұшпараларды, жұмыртқаларды және басқа да өнімдерді қайнату үшін қолданылады. Модель әрбір ваннадағы температураны бақылауға мүмкіндік беретін 3 термостатпен және суды төгуге арналған 3 шүмекпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 650х520х320 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.25 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Ванналар саны | 3 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 6 кВТ |
| Жалпы көлем | 20 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Себет түрі | GN 1/3, GN 1/6 |
| Ені | 605 мм |
- Бағасы: 159 834 ₸


