
Гриль шебері Ф1МВГ/800 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:176303
539 750 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф1МВГ/800 желісінің 800 макарон пісіргіші 800 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында күріш, жұмыртқа, макарон, макарон, көкөніс, тұшпара, тұшпара немесе қайнаған суды дайындау үшін қолданылады. Модель есігі бар жабық стендпен, оттықпен және қайнату ыдысының үстіне орнатуға арналған бекіткіштері бар өнімдерге арналған 3 тормен жабдықталған. Бұйымдарға арналған корпус пен торлар тот баспайтын болаттан, құю шүмегі жылтыратылған тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Табиғи және баллонды газбен жұмыс істейді
- Оттықты электрмен жағу жүйесі
- Газды бақылау жүйесі
- Қыздыру қарқындылығын бірқалыпты реттеу
- Айналмалы құю шүмегі
- Су құбырына қосу
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны:1
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,1 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,8 кг/сағ
- Сыйымдылық сыйымдылығы:
- Пайдалы: 20 л / 19 кг
- Жалпы: 40 л / 25 кг
- Қосылу: 1/2"
- Қаптамадағы габариттері: 590х950х1250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ф1МВГ/800 13066/153012 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 10.7 кВТ |
| Ваннаның көлемі | 20 л |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | GN 1/3, GN 1/6 |
| Орнату түрі | Едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 539 750 ₸



