
Hurakan HKN-EKT60 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:80038
152 263 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-EKT60 макарон пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында макарон өнімдерінің, қамырдан жасалған бұйымдардың, тұшпаралардың, күріштің, көкөністердің, шұжықтардың, жұмыртқалардың, асшаяндардың және т.б. барлық түрлерін қайнату үшін қолданылады. Модель суды төгуге арналған 3 кранмен жабдықталған. Су құю қолмен жасалады. Тік бұрышты себеттерді пайдалануға болады (ұзындығы 145 мм-ден аспайды, ені 295 мм-ден аспайды). Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақ және 6 цилиндрлік себет (диаметрі 130 мм, тереңдігі 140 мм, көлемі 1,8 л) кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 110 °С-қа дейін
- Қаптамадағы габариттері: 655х635х488 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 153753 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Ванналар саны | 3 |
| Сыйымдылықтар саны | 6 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 6 кВТ |
| Жалпы көлем | 24 л |
| Ваннаның көлемі | 8 л |
| Қосылу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Себет түрі | GN 1/3 |
| Ені | 590 мм |
- Бағасы: 152 263 ₸




