
OZTI OME 4070 макарон пісіргіші
- Бар
- Коды:87501
776 857 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OME 4070 макарон пеші қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көкөністерді, макарон өнімдерінің барлық түрлерін, жарма гарнирлерін, тұшпара мен тұшпараларды, жұмыртқаларды, теңіз өнімдерін және т.б. Ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Соленоидты клапаны және науасы бар су құюға арналған саңылау
- Ваннаның ішіндегі қыздыру элементтері
- Суды таза ұстау үшін крахмалды кетіру
- Суды төгуді жеңілдету үшін алдыңғы панельде қолмен басқарылатын айналмалы қосқыш
- Бұрыштары дөңгеленген тұтас керілген ванна пайдаланғаннан кейін тазалаудың жеңілдігі мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Қорғау класы: IP 21
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 7858.N1.40703.11 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.7 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Ванналар саны | 1 |
| Сыйымдылықтар саны | 3 |
| Су ағызуға арналған шүмек Су сыйымдылығы | 5.5 кВТ |
| Ваннаның көлемі | 20 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 776 857 ₸


