
Мармит ATESY Таверна-2005 (2 секциялы, l=600 мм)
- Бар
- Коды:60768
264 749 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY 600 Таверна-2005 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық ұстау үшін қолданылады. Модель 2 термостатпен және 2 индикаторлық шаммен жабдықталған. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар 150 мм тереңдіктегі 2 GN 1/4 асқазан сыйымдылығы және қақпағы бар 150 мм тереңдіктегі 1 GN 1/2 асқазан сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс-аяқтың температурасын 70 °C дейін ұстап тұруға мүмкіндік береді
- 2 ТЭН орналасқан ваннаны білдіреді
- температураны реттеуге мүмкіндік беретін 2 термостат
- Кіші өлшемдегі гастроэмкосттарды орнатуға арналған тот баспайтын болаттан жасалған алмалы-салмалы жалғастырғыш
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы:
- 2х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- 1х GN 1/2 тереңдігі 150 мм
- Ваннаның өлшемдері: 530х320х200 мм
Назар аударыңыз модель өндіріске тек 10 данаға тапсырыс бергенде ғана қабылданады!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Мармит-600 Таверна-2005 (2 секциялы) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0,5 кВТ |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 70 °C-қа дейін |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 264 749 ₸


