
Мармит ATESY Таверна-2005 (1 секциялы, l=300 мм)
- Бар
- Коды:60754
161 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит ATESY 300 Таверна-2005 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық ұстау үшін қолданылады. Модель термостатпен және индикатор шамымен жабдықталған. Корпус тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қақпақтары бар тереңдігі 150 мм болатын 2 GN 1/4 ойық кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ыдыс-аяқтың температурасын 70 °C дейін ұстап тұруға мүмкіндік береді
- ТЭН орналасқан ваннаны білдіреді
- Температураны реттеуге мүмкіндік беретін термостат
- Кіші өлшемдегі гастроэмкосттарды орнатуға арналған тот баспайтын болаттан жасалған алмалы-салмалы жалғастырғыш
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2х GN 1/4 тереңдігі 150 мм
- Ваннаның өлшемдері: 265х320х200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Орнату әдісі | Үстел үсті |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Мармит-300 Таверна-2005 (1 секциялы) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.4 кг |
| Биіктігі | 330 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.25 кВТ |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | әуе (құрғақ) |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 70 °C-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 161 884 ₸


