
Мармит Abat ЭМК-80/2Н
- Бар
- Коды:19039
718 007 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ЭМК-80/2Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдарды ыстық күйінде көрсетуге, қысқа мерзімді сақтауға және сақтауға арналған. Модель суға арналған 2 ваннамен, термостатпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Мармит ваннасындағы судың көлемі: 8 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 4х ГН 1/2
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 кВТ
- ТЭН-дер саны: 6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000008041121001242624 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.5 кг |
| Биіктігі | 475 мм |
| Тереңдігі | 816 мм |
| Жылу көзі | 220 жылы, 380 жылы |
| Төгуге арналған шүмегіхирина | 801 мм |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
- Бағасы: 718 007 ₸


