
Мармит Abat ЭМК-40Н
- Бар
- Коды:24931
441 246 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ЭМК-40Н қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдарды ыстық күйінде көрсетуге, қысқа мерзімді сақтауға және сақтауға арналған. Модель суға арналған 2 ваннамен, термостатпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Мармит ваннасындағы судың көлемі: 4 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 2х GN 1/2
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 0,75 кВТ
- ТЭН-дер саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000000054521000624128 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 474 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 401 мм |
| Тереңдігі | 828 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
- Бағасы: 441 246 ₸


