
Мармит Abat ТМК-40Н
- Бар
- Коды:84330
577 095 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ЭМК-90П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында екінші тағамдарды ыстық күйінде ұстауға арналған. Модель газды басқарумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сұйытылған газға арналған қосымша алынбалы саптамалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Температураны бірқалыпты, бөлек реттеу
- Жылыту қыздырғышпен жүзеге асырылады
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 1
- Қыздыру уақыты: 20 мин.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 0,317 м3/сағ
- Сұйытылған: 0,237 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Судың көлемі: 4 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 9 л
- Ваннаның ішкі өлшемдері: 310х510х170 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080202020998348800 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 474 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 0.95-тен 3 кВТ-қа дейін |
| Тереңдігі | 827 мм |
| Жылу көзі | газ |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30 °C |
| Ені | 401 мм |
- Бағасы: 577 095 ₸


