
Мармит Abat ЭМК-90П
- Бар
- Коды:48560
773 225 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Abat ЭМК-90П қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдарды ыстық күйінде көрсетуге, қысқа мерзімді сақтауға және сақтауға арналған. Модель суға арналған 2 ваннамен, термостатпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Мармит ваннасындағы судың көлемі: 8 л
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы:
- 1х GN 1/1
- 2х GN 1/2
- Мармита ваннасын жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты: 25 мин.
- Тұтынылатын қуат: 1,5 кВТ
- ТЭН-дер саны: 6
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210000001694 ЭМК-90/2П 21000001694 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Гастрономиялықкеңістігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылу көзі | 380 жылы, 220 жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 85 °C |
- Бағасы: 773 225 ₸


