
Мармит Empero EMP.PLS.7SE010
- Бар
- Коды:124554
505 554 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Empero EMP.PLS.7SE010 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық ұстау үшін қолданылады. Модель арнайы дренаждық және су қабылдайтын клапандармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Термостатикалық бақылау
- Ыңғайлы тұрақты тіреуіш
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1х GN 1/1
- Кабель қимасы 3х1,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Мармит EMP.PLS.7SE010 электрлік / Электрлік мармит (БенМари) EMP.PLS.7SE010 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 1.5 кВТ |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 505 554 ₸


