
Электрлік мармит Empero EMP.PLS.9SE020
- Бар
- Коды:333257
1 190 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.9SE020 электрлік су мармиті қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген тағамдарды жылыту және ыстық ұстау үшін пайдаланылады. Модель кранмен және электромеханикалық басқару панелімен көлбеу алдыңғы қабырғада орналасқан тікбұрышты ванна бөлмесімен жабдықталған. Корпус жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы қосқышы бар термостат арқылы температураны реттеу
- Жарықдиодты қыздыруды белсендіру индикаторы
- Қызып кетуден қорғауға арналған сақтандырғыш термостат
- Су құбырына қосылу мүмкіндігі
- Судың шашырауын болдырмау үшін радиалды иілісі бар үстелдің үстіңгі тақтайына қатысты ваннаның жиегін тереңдету
- Жабдықтарды сақтауға арналған 2 топсалы есігі бар шкаф
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Гастроэмкосттардың сыйымдылығы: 2хGN1/1
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 3х2,5 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ағызуға арналған гастрономиялық кранқуаттылығы | 4.4 кВТ |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| 900 желітемпературалық режим | 30-дан 120 °C-қа дейін |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Едендік |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 190 030 ₸


