
Мармит Empero EMP.PLS.7SE020
- Бар
- Коды:124555
903 178 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит Empero EMP.PLS.7SE020 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында негізгі тағамдармен, гарнирлермен және тұздықтармен бірге гастрономдарды ыстық ұстау үшін қолданылады. Модель арнайы дренаждық және су қабылдайтын клапандармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Термостатикалық бақылау
- Ыңғайлы тұрақты тіреуіш
- Гигиеналық және тазалау оңай
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 2х GN 1/1
- Кабель қимасы 3х2,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жабдықтың түрі | Мармит |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері |
| қызметі | Екінші тағамға арналған |
| Формфактор | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Еден |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Салмақ | 115 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | Мармит EMP.PLS.7SE020 электрлік |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Жылыту | сулы |
- Бағасы: 903 178 ₸


