
Мармит GASTRORAG ZCK100S
- Бар
- Коды:31410
101 796 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG ZCK100S қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель алмалы-салмалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1 тереңдігі 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.1 кг |
| Биіктігі | 235 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 1.6 кВТ |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 622 мм |
- Бағасы: 101 796 ₸


