
Мармит GASTRORAG ЗКК-806БМ-Р100
- Бар
- Коды:40750
75 996 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мармит GASTRORAG ZCK-806BM-P100 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және жылы күйде ұстауға арналған. Модель тұтқасы бар алынбалы қақпақпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: асқазан сыйымдылығы GN 1/1 тереңдігі 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялыққуаттылық | 0.9 кВТ |
| Тереңдігі | 380 мм |
| Жылу көзі | 220 Жылы |
| Жылыту | сулы |
| Орнату тәсілі | Үстел үсті |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 75 996 ₸


